Živ dolgčas (same 'ol, same 'ol...)

Prispevki
18
Všečki
7
V nevarnosti, da se bom hudo ponavljal s temle, moram tole nujno dat ven iz mojega sistema...

8 let nazaj sem na IM forum spisal eno vsem dobro znano in dolgočasno zadevo kaj in kako jaz počenjam kot affiliate (link). Veš kaj, ne boš verjel, še vedno letijo čeki in PP nakazila -- 8 fu$#% let kasneje, ko je vse kar delam na tem samo podaljševanje domene (ja, vse na eni domeni!). SEO je isti kot pred 8 leti, traffic je vamo-tamo (se ne sekiram), AR sekvence so do pikice iste vseh 8 let (verjetno je par aff. programov zaprlo vrata vmes in grejo linki v prazno, jebiga...) -- skratka vse je isto kot 8 let nazaj... Kakšen ROI je to, ne vem... Ampak če je komu do izi affiliate provizij, lahko potrdim, da tale zadeva še vedno "pije šnops"...

In za vse shajni-BSO-Insta-fb-tvit-social manijake, ki švicate na lajke, share in vse ostalo... Mogoče je cajt, da se nehate podit za večnim korenčkom in se raje vsedeš v travo, pogledaš gor in si rečeš "pa za koji ku#"$% jaz vse to počanjam"...

Ej, lep vikend! Uživajte!

Prispevki
97
Všečki
68
Jaz delam za to da pridem na 100 mil revenue..
Z unim kar si ti napisu.. ne bom pršu..

Tko da ja.. social, pa insta-fb.. etc. je kar precejšen del strategije.

zeko

.si&.it collector
Prispevki
104
Všečki
40
Zdele že tretjič berem to, sm si vmes tut vzel čas, da prespim... pa ne razumem čist točno kaj hočeš povedat oz. kaj govoriš.

Prispevki
18
Všečki
7
@hanyo prav imas, s temle ne gre do 100mio niti ne do 10mio in niti ne do 1mio, pa verjetno tut do 100k ne... ampak komot pa naredis par K/10k mesecno z ne prevec truda, ceprav dolgo traja. Pac lajfstyle biznis u izi...

@zeko gre se za 100+ mailov v autorespoder sekvenci v eni nisi, ki pushajo affiliate produkte in seo mini strani s contentom, da dobis optine. Neki takega sem pred cca. 8 leti postavil in se danes dela... edino kar je, da teraja preden se vse skup zavrti in dobi moment...

Na vrhu