Business "javne osebnosti" oz influencerji

zeko

.si&.it collector
Prispevki
107
Všečki
40
Zadnje case opažam vse več "influencerjev" na temo posla. Žan N. je itak pionir, zadnje čase precej aktivno organizira različne konference in vabi američane v Slovenijo.

Sedaj organizira "Amazon konferenco". Zadeva se lahko sliši kot nek uraden dogodek, ki ga organizira amazon lol, je razprodan (200 ljudi).

Žan Nekrep ---> https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156694262278611&set=a.40011368610&type=3

Potem je tukaj še Maša A.:

Biznis guru:
ENG:

SLO:

je smiljan njen coach daddy? :)

Nazadnje urejeno:

Perun

SEO starešina
Prispevki
63
Všečki
48
Pa biznis nasveti na rožcasti postli tud razturajo :D

Prispevki
25
Všečki
4
Selling the truth biznis. To people who have a need to be lied to :) Target group z neskončnim potencialom...

Prispevki
14
Všečki
6
YT gre u kurac. Začel so blokirat in odstranjevat vse, ki se ne sklada z levičarsko agendo - družbeno kritične kanale, folk z življenskimi izkušnjam in vprašanje časa kdaj bodo še gejmrske kanale (nasilje pa to)... itd. Prej al slej bodo ostali gor le še makeup artisti, geji, glasba in podjetniški videji.

Prispevki
7
Všečki
1
YT gre u kurac. Začel so blokirat in odstranjevat vse, ki se ne sklada z levičarsko agendo - družbeno kritične kanale, folk z življenskimi izkušnjam in vprašanje časa kdaj bodo še gejmrske kanale (nasilje pa to)... itd. Prej al slej bodo ostali gor le še makeup artisti, geji, glasba in podjetniški videji.
mogoče priložnost za alternativno platformo?

Prispevki
97
Všečki
70
Ta muca Maša.. mislim da sledi enmu novemu hajpu, ne vem točno kako se mu reče.. ene 5 črk.. en nov sistem influencer / advisory etc.. kao sekta.. specializiranih prav v ta high-ticket coaching..

Its nice .. v svojih časih.. bi rekel.. za solosite ne.., od bbc naprej je pa sellable.

Prispevki
97
Všečki
70
Ta muca Maša.. mislim da sledi enmu novemu hajpu, ne vem točno kako se mu reče.. ene 5 črk.. en nov sistem influencer / advisory etc.. kao sekta.. specializiranih prav v ta high-ticket coaching..

Its nice .. v svojih časih.. bi rekel.. za solosite ne.., od bbc naprej je pa sellable.
Se popravljam.. sem oddal komentar samo na podlagi izgleda.. ton sem imel ugasnjen..
od spitroast naprej je sellable. .. preveč visokih tonov , tega se ne da popravit z equalize, je treba zagotoviti fizično blokado.

Gledam mal instagram pa to.. fak človeštvo.. kva smo nardil.. to se ne bo dobro končalo..kakšna dekandenca duha in vrednot; oh well.. če smo že tle.. bomo pa še kej zaslužel aneda..

Drugače tko.. en od večjih problemov zadnje čase je ..neprimeren social history?, se pravi ene objave, ki ne ustrezajo trenutnemu stanju osebe.. Obstajajo podjetja in servisi, ki zelo dobro služijo z social cleanup in podobnimi storitvami, ki očistijo oz. pregledajo profil osebe.. in predlagajo kaj je treba zbrisat..
Razmišljam da bi tudi sam začel tržiti podoben servis..

Servis bom sicer računal, ampak ker sem dober, dam 1 zastonj query na profil.

Konkretno recimo:
http://instagr.am/p/ieV9cpnAI4/
Sup bitches.. ne gre skupaj z poslovnim coachingom.. razen če so tvoja klientela rapperji ?

Remaining colluding social post: 78
Click here to upgrade your plan

#jesuspeoplearefuckingstupid #whygodwhy #zelimvecjipenis #pozdravljamvsezmanjsim #hellohad

Inspiracijo za zadnji hashtag sem dobil pri prebiranju tega naslova
"
'Razočarana gospodinja' razkrila: ''HPV je vzrok mojega analnega raka in raka grla mojega moža'
"
omfg.. so funny.. .. ampak, izgleda da sta upoštevala zlato pravilo št.3:
Dont' double dip!

Nazadnje urejeno:
Prispevki
6
Všečki
8
Poslušam Mašo in ne vem točno kaj mi prodaja.

Žan je tak mini slovenski Tai Lopez in se opazi, da mi prodaja ticket za coaching seminar.

Je kdo za skupinsko udeležbo?

Prispevki
14
Všečki
6
takile videji so tudi vedno bolj pogosti... youtuberjem odvzeta možnost oglaševanja:

youtube gre navpično navzdol.... hitreje od prostega pada gnoja.

Prispevki
97
Všečki
70
Vprašanje če bodo gledalci sledili exodusu..,
in tudi kakšen segment gledalcev bo sledil... broke-ass subscription-happy millenialsi
ali cash-loaded whateverthefuck gen-x ..

Ni prvič, da so kao eni rebellsi mislili, da je fora njihove popularnosti v njihovem contentu...
medtem ko je bila fora zgolj v omnoprisotnosti imperija.. in je bila njihova popularnost zgolj v prvi meri posledica, tega da je imperij vsemogoč, šele v drugi fazi (zmanjšani na potenco), pa lucky-fucky shooting star + kind of the hill efekta, kjer je hill kup dreka.

Zadnja Tema

Na vrhu